Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2013, 00:11   #45
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
Willy niezwykle ucieszył fakt jakie mają nowe możliwości. Nie dość, że miał im pomagać koleś który zapewne najlepiej wie co się tu dzieje, to jeszcze obdarował ich bronią która może pozwolić im zranić tego świra w garniturku. Krew gotowała się w jej żyłach, a adrenalina niemiłosiernie ją zamęczała. Jedyne o czym teraz myślała, to by ruszyć do willi i zakończyć całą tą sprawę. Męcząc się oczekiwaniem na jakiś wyjątkowy plan pozostałych, postanowiła przelać swoje myśli w słowa.

-Jak dla mnie frontalny atak pasuje idealnie. Tomas zapewne może nam dostarczyć wszelki ciężki sprzęt na ewentualne niespodzianki, ja jednak jedyne czego chcę, to jak najszybciej ruszyć do walki i rozwalić tego skurwiela. Także z planem czy bez, bierzmy się jak najszybciej do roboty
 
ElaOP jest offline