Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2013, 13:18   #31
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Ustronie Zobacz post
Smirrnov, mógłbyś wrzucać swoje dialogi w [#i#] dialog [#/#i#], żeby posty były bardziej czytelne?
Zastanawiam się też, czy posty nie byłyby bardziej przejrzyste i przyjemne dla oczu, gdyby awatary były nieco węższe. Na pewno łatwiej by się czytało równy tekst ^_^
Złej baletnicy W książkach nie masz dialogów kursywą tylko ewentualnie przemyślenia. Ale poedytuję swoje posty, nie martw się
Pozdrawiam

P.S. Nie nazwałbym tego brawami. Jeśli moje posty są nieczytelne to ja nie wiem jak bardzo nieczytelny jest ten ostatni... Nazwałbym to raczej wymuszoną koniecznością. Więc apel! Trzymajcie się wszyscy tych 3-4 dni. I prośba do MG, kolejka zakończona, teraz ty coś napisz żebyśmy mogli od nowa wykonać ruch. Jakby nie patrzeć w większości bazujemy na twojej kreacji świata.
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.

Ostatnio edytowane przez Smirrnov : 14-04-2013 o 13:47.
Smirrnov jest offline