Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2013, 07:14   #100
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
- Napad nocnego terroru? To określenie jednostki chorobowej czy sformułowanie bardziej ogólne? Od czasu kiedy sam zacząłem mieć problemy ze snem bardzo się tym interesuje. Wie, pan doktor - każdy specjalista ma swoją wizję i inaczej interpretuje wyniki. To w sumie trzecia klinika, w której jestem... Nieważne. Rozmawiałem z jednym z tych pacjentów i twierdzi, ze tu w klinice straszy... Czy to tylko wynik problemów ze snem, czy może nakładają się na to jakieś problemy natury psychicznej? - Tanner wyrzucił z siebie z prędkością karabinu maszynowego i utkwił wzrok w doktorku - Czyli plotki o nielegalnych rządowych eksperymentach w tej klinice są prawdą? - dorzucił do pieca baniak z benzyną i czekał, aż wyleci w powietrze...
 
Aschaar jest offline