Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2013, 10:20   #5
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ho ho, przegapiłam Defiance.
Zobaczę.
A ja osobiście żałuję, że nie pociągnęli V z 2009 (chyba ... nie pamiętam już dokładnie) o rasie jaszczurów w ludzkich kostiumach, którzy udają dobrych Gości z kosmosu, a planują zagładę ludzkości, a walczy z nimi jeno przyczajona grupka oświeconych. Taka partyzancka sesja moim zdaniem by była całkiem fajna.
W ogóle, zdecydowanie bardziej lubię tego typu historie - kosmici odwiedzają ziemię, trzeba się bronić etc. Independence Day tralalala ...

[MEDIA]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7y7m1Lzel1qdhzpno1_500.gif[/MEDIA]

A wczoraj sobie pooglądałam Doctora Who nowe odcinki i mam mieszane uczucia, ale i tak będę oglądać dalej, bo sorry, ale to Doktor.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 15-04-2013 o 10:31.
F.leja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem