Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2013, 22:27   #15
cb
 
cb's Avatar
 
Reputacja: 1 cb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemu
Nie wiem ile wytrzyma taki wek ale na pewno długo. Przecież podczas wekowania słoika nakrętka wciska się do środka bo powietrze jest wypychane na zewnątrz. W teorii powinien on wytrzymać tak długo jak nakrętka nie puści lub gumka uszczelniająca pod tym ze szklaną pokrywką nie sparcieje. Sam parę razy próbowałem dżemów czy ogórków nastawionych kilka lat wcześniej.
Aschaar pisze, że całą sprawę wyżywienia graczy przykryto magicznymi racjami żywnościowymi. Nie wiem jak wy ale ja często na karcie wpisuję np żarcie na 2 dni ale zakładam, że składa się ono głównie z weków, suszonego mięsa, placków kukurydzianych czy innych tego typu powojennych wynalazków. Raz, że dodaje to klimatu a dwa, naprawdę musiałbym być baaardzo głodny by zjeść ponad 30 letnią konserwę z biedry. Po trzecie skoro przeżyłem w powojennym świecie to potrafię, a przynajmniej często widywałem, wekowanie przetworów, wędzenie mięsa, suszenie żywności etc.
 
cb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem