Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2013, 22:41   #38
Ustronie
 
Ustronie's Avatar
 
Reputacja: 1 Ustronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znany
Cieszę się, że inicjatywa i twórcze zaangażowanie graczy w fabułę jest należycie doceniane.
Rozumiem, że lokacja w której wylądowały nasze trumny nie jest jednak losowa (jak wynikało z listu) i musi wyglądać tak jak wygląda z niezwykle ważnych fabularnie powodów? Okej, mogę to zrozumieć, szkoda tylko, że nie zostałem o tym uprzedzony (a już wczoraj popołudniu pisałem w dyskusji na gdocu co zamierzam zrobić). Mogę też zrozumieć, że mój pomysł ze zwróceniem uwagi magów mógł się nie spodobać albo wpłynąć na zaplanowaną przez MG fabułę. W takim wypadku pozwolę sobie zapytać, czy fabuła będzie liniowa i ściśle pilnowana przez MG? Czy nasza gra będzie wyglądać tak, że MG opisuje dokładnie otoczenie a gracze mają tylko chodzić między zamkniętymi lokacjami i gadać oraz opisywać swoje wrażenia? Jeżeli tak to chyba trochę czego innego się spodziewałem...
 
__________________
[pseudogłęboki cytat autora, którego nie czytałem żadnej pracy, mający sugerować mój wyrafinowany gust i intelektualizm]
Ustronie jest offline