Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2013, 07:47   #10
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Alaron Elessedil

Ja tam nie wiem, mnie w filmach i serialach zaskakuje już chyba tylko, jak ktoś wyskakuje zza węgła i robi bu. Ewentualnie do połowy odcinka w policyjnym proceduralu zastanawiam się kto zabił, ale to maks do połowy, no i czasem uznaję kunszt scenarzystów.
Więęęęc nie bazuję żadnej swojej oceny na przewidywalności i nie na tym się skupiam oglądając.
Przyznaję, że serial jest momentami bardzo serowy, ale nie poradzę - podoba mi się motyw obrony ziemi przed złymi kosmitami, bo daje szanse na wykreowanie "zwykłych" bohaterów i rozwój postaci w dramatycznych okolicznościach przyrody. Serowość może teżwywodzić się z faktu, że jest to remake serialu z lat 80.
No ale dobrze, nie polecam ludziom, którzy nie są serialowymi freakami jak ja i mają lepsze rzeczy do robienia z czasem. Zwłaszcza, że serial jest nieskończony, choć ma klamrę na koniec drugiego sezonu.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 16-04-2013 o 07:59.
F.leja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem