Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2013, 23:41   #157
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Coś widzę, że ze swoimi mieczami jak zwykle robisz jatkę deMaus Jestem jednak dumny, że udało mi się zrobić dwójkę której nie dałeś rady ubić w jednej turze Poza tym jeszcze mają swoje fuksy i wyparowania Dzisiaj tylko zrobię szybko wyparowania, a już jutro zrobię działania reszty.

Energon wydał dwa fuksy by wyparować jedną ranę Najpierw miał same 3 na kości i figurze Ostatniego fuksa wyda na wyjście z szoku. Jak to szybko leci...

Terrax miał wynik 11, więc wydał fuksa i wyparował wszystko, wychodząc dzięki temu z szoku. Coś czuję, że z tym osiłkiem będzie gorzej.

Wiesz deMaus, że według zasad laserowy miecz nie jest bronią ciężką? Muszę o to zapytać twórców, bo to dla mnie dziwne. Jak można mieć tak wielkie przebicie pancerza, a nie móc przebić ciężkiego pancerza ;/ Od kiedy laserowy miecz nie może przebić np pancerzu czołgu.

EDIT
Swoją drogą deMaus opis bonusu za teleportację, mówi, że zyskujesz go za zmasowany atak z kilku stron na ten sam cel Teoretycznie więc bonus znika jeśli atakujesz kilka celów, bo to zwykłe dwa ataki, a Ty się po prostu teleportujesz zamiast biegać. Jest to jednak ostatnia walka, a ten bonus +1 nie zmienia aż tak wiele, więc nie będę już na to naciskał
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 18-04-2013 o 09:04.
JPCannon jest offline