Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2013, 18:29   #11
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
No tak. Ale tu chodzi o ten okres, który ma wyznaczać granice apokalipsy. Czyli kilka setek lat, po upadku Rzymu to było postapo dla mieszkańców dawnego Cesarstwa, zwłaszcza dla tych wysoko rozwiniętych i cywilizowanych miast. To samo dla innych cywilizacji. Przecież wiem, że postapo ma się tyczyć "tu i teraz po" zanim zrobi się lepiej. Do tego pisałem w perspektywie czytelnika, gracza, który ma luksus spojrzeć z większej perspektywy. Dlatego tak chętnie osadza się realia postapo w przyszłości, bo nie wiadomo co będzie dalej. Równie dobrze kilkaset lat po "postapo" będzie normalniej i znośniej i będą ludzie znowu chodzili na lody i zwiedzali na wczasach relikty przeszłości "on site" lub w muzeum. Wczesne średniowiecze to dla mnie postapo, dla drugiego historia lub zwyczajnie insza normalność. Dla żyjącego w postapo co nie pamięta niczego innego, to jakkolwiek by mu nie przyszło żyć, to będzie to normalne. Będzie jedynym co zna lub przyjmuje za swoje nawet jak wie, czy było i jak było inaczej. Przeczytaj końcówkę mojego pierwszego akapitu wcześniejszego posta.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 18-04-2013 o 18:32.
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem