Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2013, 22:54   #671
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Pamiętaj tylko, że jeśli zechcesz siekać w tej turze, to CI się zbierze kar. Chyba, że poświęcisz wyczekanie na rozłożenie się i będziesz walił jak dojdzie do Twojej normalnej tury...Teraz trochę skojarzyłem, że ten system z podwójnym ruchem jest bez sensu, bo można wykonać dwie tury pod rząd i wychodzi na to, że reszta stoi i czeka, kiedy gracz śmiga do 24 pól... No ale nic, w tej grze już wolę zachować ten system. Mówię o tym tylko na przyszłość, bo w innych sesjach i minigrach skoryguje to i wstrzymywanie akcji będzie działać, tak, że jeśli skończy się tura, to dany gracz nie dostanie nowej karty i będzie działał kiedy uzna za stosowne.

W każdym razie wracając do kar:
Rozstawienie - akcja
Rany - -1
Strzał -2 (za wiele akcji)
Ogień automatyczny - -1

CZyli w sumie kara -4 ale oczywiście próbować zawsze się opłaca

EDIT
Haha zapomniałem od zasięgu. Masz lepszą pamięć do zasad niż ja AJT Bardzo dobrze wyliczyłeś kary.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline