Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2013, 18:15   #11
Miriander
 
Miriander's Avatar
 
Reputacja: 1 Miriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie cośMiriander ma w sobie coś
Odnośnie kolejności którą podałem - priorytetyzuję ją "na teraz". Po prologu/kilku pierwszych postach dostosuję się do tempa, w którym już będziemy się bawić.

Velg, problem z doc-iem naprawiłem. Wrzuciłem też coś niecoś suchego info które Jonathan mógł uzyskać drogą podstawowych obserwacji jak po prostu przechodzenie obok mieszkania. Deklarka tak jak ją ująłeś: co chciałbyś wpierw zrobić na miejscu, co sprawdzić, na czym się skupić itp. Określ też przedział czasowy, ile już znajduje się twój BG w Brunswick.

Cele poboczone: to w domyśle wątki poboczne, po prostu nie miałem pod ręką innego synonimu by się nie powtarzać

Aschaar - trafna uwaga, dokładniejszy opis okolicy po poście Liry w temacie "Materiały".


Ujednolicone formatowanie: większość za. Dyskusja dalej się toczy, ale jeśli chodzi o zaznaczenie użycia darów, widziałbym to w ten sposób:

zaznaczenie rzutu/użycia Daru *

Przykład: [Wilkołak:Odrzuceni] Das Heim post #666

(...) Wiktoriański domek, w każdym oknie pali się 100W żarówka. Halogeny podświetlają podjazd. Przed bramką - latarnia. Sharta liczą na to, że w świetle, pośród stada ludzi, będą bezpieczni. *Tom wzniósł oczy ku gwiaździstemu niebu i głośnym nawoływaniem z wilczego gardła dał znać wszystkim istotom po tej i tamtej stronie Bariery, że jest on jednym z Meninna, Synem Nocy i Łowcą w Ciemności. Promieniście wokół niego, jedno po drugim, kolejne źródła światła zaczęły wygasać. (...)

[komentarze] Das Heim post #1488

Używam Warding Gift ***: Technology Ward, z rzutu 5 sukcesów a tu linkacz do niego.


Co chciałbym jeszcze rozróżnić: nazwy w Pierwszym Języku by jakoś się odznaczały, najlepiej kursywą tak jak było to w podstawce.

Obrazki - by nie "rozjeżdżały" tematu.
 
__________________
Sierściuch i komenty!

Ostatnio edytowane przez Miriander : 20-04-2013 o 18:18.
Miriander jest offline