Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2013, 18:19   #19
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał cb Zobacz post
Taki twardy zawodnik nie powinien zmieniać klamki bo to co widzi ma lepsze staty. Swojej używa już od jakiegoś czasu, potrafi ją rozłożyć nawet bez umiejętności rusznikarstwo . Wie kto robi do niej dobre naboje, ma zapas części etc. To wszystko niby logiczne i oczywiste ale większość graczy o tym zapomina. Sam też tak czasem robię. Są sesje nastawione na młóckę i wtedy to ma sens. W innych wczuwasz się w postać i wtedy mojej giwrey nie oddam. "this is my rifle this is my gun this is for fighting this is for fun".
Oczywiście, że nie powinien, bo tak na dobrą sprawę - nie ma bladego pojęcia jakie ta broń znaleziona ma staty... Nigdzie to nie pisze, że jest "szybkostrzelna" a nawet z wysokim rusznikarstwem to można co najwyżej "zgadywać" jakie są możliwości broni... Taka zamiana byłaby nawet nielogiczna (no dobra - metagamingowa).

Więc realnie to giwera nie zostanie zmieniona, chyba, że w jakiejś ostateczności (ex. brak możliwości naprawy, utrata). Tylko mnie chodzi trochę o początkowy wybór - bo kiedyś jakąś (pierwszą z brzegu zapewne) giwerę dostałem z swoje łapy... I czy ten wybór graczowi ograniczać?
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 24-04-2013 o 00:38.
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem