Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2013, 21:05   #18
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Rozdzieliłem tematy, wedle sugestii Chyba wkleję w pytania o mechanikę, pytania z sesji i innych miejsc gdzie mi je zadawano, bo tak to trochę potrwa zanim ktoś tam oficjalnie zada pytanie

Jeśli zaś chodzi o kwestię łączenia umiejętności, to ja jestem wredny jeśli widzę, że gracze omijają jakiś skill, to perfidnie wstawiam im sytuację kiedy mógł im się przydać. Jeśli gracze biorą typowych osiłków, to co jakiś czas wymuszam na nich testy sprytu, a jeśli na odwrót to testy siłowe. W ten sposób prowokuję ich zazwyczaj to robienia postaci bardziej realistycznych i wszechstronnych, nie zaś armii cepów z listą przewag bojowych Ale mimo wszystko to fakt, że pływaniem i wspinaczką mało kto się przejmuje. Cóż poradzić, te skille także w innych systemach rzadko są cenione Ja spotkałem się też z tym, że gracze zazwyczaj biorą przekonywanie, albo zastraszanie, ale rzadko kiedy wyśmiewanie.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem