Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2013, 01:18   #16
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Cytat:
Z jednej strony rozumiem ideę "przyjemności z pisania", z drugiej miałam niestety okazję uczestniczyć w sporej sprzeczce bo mimo długiego stażu gracze samoistnie się nie dopasowali i posty były po prostu nieczytelne - nie wiadomo było co jest mówione, co myślane a co jest po prostu zwykłym wypełniaczem.
Ale o czym my mówimy?

Nie rozumiem założenia, że druga strona jest skostniała w swoim uporze i nie będzie chciała posłuchać. Jest dla mnie naturalne, że jeśli ktoś ma trudność z odczytaniem moich postów – bo np. widzi, że bełkocę straszliwie – zwraca mi na to uwagę. Mogę taką krytykę odrzucić, mogę ją przyjąć... - ale na pewno jej wysłucham. Bo naprawdę nie zależy mi, żeby Wam tworzyć zamęt.

(Okej! Czasami może mi o to chodzić - ale naprawdę staram się, żeby to nie przeszkadzało innym.)

Więc: jeśli nasze posty będą nastręczać mocne a zbędne problemy interpretacyjne, to o tym mówcie. Mam sporo wad, obce ma sporo wad, ale nadwrażliwość i ślepota na wszelką krytykę się do nich (chyba) nie zalicza. IMHO dialog w trakcie gry jest dużo lepszym remedium na kłopoty wszelakie niż obwarywywanie się takimi zasadami, jak: myśli otoczone tyldą, myśli w Pierwszym Języku dodatkowo barwą czerwoną a wizje z darów podkreślone i barwą beżową. Tyle.

A jeśli dialogu nie będzie, to z sesją będzie się dziać źle niezależnie od zasad.

PS. nie mówię tu o nieszczęsnej kursywie w dialogach, która nikomu nie wadzi - raczej o tych bardziej rozbudowanych.
 

Ostatnio edytowane przez Velg : 21-04-2013 o 01:21.
Velg jest offline