Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2013, 10:18   #22
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kelly Zobacz post
Przyznam, że akurat umiejętności wyśmiewanie nie rozumiem. Owszem, jakąś prowokacja, czy co, ale nie leży mi to oraz wydaje mi się to strasznie naciągane niczym film klasy D, żeby podczas walki najpierw kombinować wyśmiewaniem. Rzecz jasna mogą wydarzyć się takie sytuacje, ale kiedy patrzę realnie, to naprawdę wyjątkowo rzadkie. Natomiast przekonywanie jest po prostu zdroworozsądkowe.
To jest jedna z umiejętności trollowania w tej grze. Kiedyś jak grałem to wziąłem na maksa Zastraszanie. Potem żałowałem, że nie wziąłem wszystkich umiejętności trollowania - Przekonywanie, Wypytywanie, Wyśmiewanie i Zastraszanie. Było całkiem zabawnie, ale wydaje mi się, że reszta nie chciała ze mną dłużej grać - choć też się śmiali. Inna sprawa, że konflikt pomiędzy moją postacią, a ich postaciami rozpoczął się od mojej niewiedzy na temat realiów świata gry co było przegięciem, bo moja wiedza i wiedza mojej postaci to dwie osobne sprawy - nie zraziłem się jednak i grałem dalej.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem