Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2013, 14:14   #23
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Co do chomikowania, bo to też trochę o wybór broni się ociera Wiadomo, że nie taszczysz całego kompletnego karabinu bo nie jest to potrzebne - kolby, czy uchwytu tak łatwo nie zepsujesz. Z broni robisz też jakiegoś oberwańca - bo na grzyba ci górny / boczny / dolny RIS jak tam nic nie masz? Po co osłony? To niby są "gramy", ale jak masz coś nosić godzinami to te gramy robią różnicę...

Też grywałem w NSa z mocną mechaniką, więc jakoś musieliśmy się nauczyć w tym świecie żyć. Trochę metagamingowo zrzucaliśmy się informacją kto ile udźwignie i rozkładaliśmy ekwipunek "na ekipę". Podczas gry też - jak komuś poszło w testy - czy wyglądał na zmęczonego to się mu zabierało część ekwipunku Bo ważna była grupa... a na schowanie gdzieś szpeju nigdy byśmy nie poszli, bo _zawsze_ okazywało się, że "ktoś" go jednak znalazł...

Szarlej, w czasach pokoju to co piszesz o znajomości broni to prawda (choć wyjątki typu Szwajcaria, Finlandia, Czechy, Austria, Rosja). Tyle, że NS nie jest w czasach pokoju... Pierwsze co zrobię z bronią - nawet z wystawy - to ją rozbiorę i złoże, bo zakładam, ze prędzej niż później od tego będzie zależeć moje życie; zupełnie tak jak nauczę się zakładać sidła i opatrywać rany... Jasne, pewnie z N razy mi nie wyjdzie, ale się nauczę, bo będę musiał...
Też nie róbmy z tych, którym jednak udało się przeżyć w tym świecie jakichś ułomków "nie umiesz, bo nie masz w karcie"
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 24-04-2013 o 00:24. Powód: poprawa błędów
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem