Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2013, 11:52   #2
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Dostałem maila także i ja, więc pomyślałem, że się udzielę. Cóż prywata mała bo nie czytam chwilowo innych sesji poza Incepcją w której sam biorę udział a i tam póki co w kwietniu zbyt wiele się nie działo, ale jeden post mogę śmiało nominować z czystym sumieniem. W razie jak pojawią się kolejne(obczaję inne sesję chociaż częściowo to najwyżej zedytuję ten post i dam kolejne).

1. arm!tage za post w Incepcji - http://lastinn.info/sesje-rpg-scienc...tml#post421586 ([Incepcja] I n c e p c j a)
uzasadnienie - kulminacyjny moment akcji, emocje sięgają zenitu, ludzie latają pod sufitem no i nie zapominajmy o tym, że w jednej z głównych ról obsadzony jest sam Putin
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline