Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2013, 13:38   #12
Mrsanczo
 
Mrsanczo's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znany
Niestety reakcja Elfa była do przewidzenia. Nadąsał się i powiedział krótkie - Nie. Zdenerwowała się jeszcze bardziej, obraziła po cichu elfa. Po chwili podszedł do niej młodzieniec obwieszony bronią. 'Koleżanko'! - zakrzyknął doniośle zwracając uwagę niemożliwej do pomylenia z kimkolwiek osobie córki właściciel - Trzy misy kaszy z mięsem i jedną bez! I tego no, dzban piwa ino roz, bo tu zemży mnie się z głodu i pragnienia! Kakada zobaczyła że chłopak jest przystojny. Zamyśliła się przez chwilę nad całym zajściem - Cześć, jak ci na imię? Ja jestem Kakada - Zmierzyła go jeszcze raz wzrokiem - jesteś przystojny jak mój ojciec. Dziękuję za pomoc jesteś naprawdę miły, wybierasz się gdzieś czy jesteś miejscowy - ciągnęła dalej Kakada.
 
__________________
"Ignorance is bliss." ~ Cypher
Mrsanczo jest offline