Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2007, 12:53   #19
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Oczywiscie , jezeli gracz "wkłada " usta swojego bohatera tresci , słowa czy zachowanie , ktore ni jak sie ma do klimatu swiata nalezy go ukarac ...

Pamietam jak jeden dm karał postac jednej dziewczyny dlatego ze z nim zerwała ... - mimo wszytko to podobna sytuacja ... karac postac w swiecie x za to ze gracz w swiecie Y cos zrobił ...

Kara powinna byc z danego swiata ... zawiniła postac - postac dostaje po tyłku ... zawinił gracz - to juz kwestia dogadania Dm - Gracz

No i sprawa ostatnia ktora poruszyłas :" zabijanie mi BN-ów, "bo tak" ( też spotkałam się z takim wytłumaczeniem)" - jezeli gracz ma postac ( którą dm dopuscił do gry ) robi cos wbrew charakterowi / histori postaci etc ... to dm ma w reku jedno z najpotezniejszych narzadzi jakim sa expy / Pd ... jezeli gracz nie dość ze dostanie po pupie od swiata to jeszcze na koniec sesji dostanie 90% doswiadczenia mniej niz inni , to sadze ze dla wiekszosci bedzie to dobra nauczka ...


Byc moze moje doswiadczenia nie dotycza graczy beznadziejnych i w swojej "karierze " Dma takich nie spodkałem ( choc swego czasu jezdziłem na wiele konwentow i prowadziło sie roznym ludziom ) ... stad moje zdanie na ten temat ...
 
denis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem