Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2013, 17:31   #85
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Stalker westchnął.
- Bracie, idziesz, czy stoisz?- Krzyknął do Blacka.- Do licha, niedługo to wszystko może załamać się jeszcze bardziej, niż psychika sfrustrowanego ćpuna, więc pospiesz się, cokolwiek tam robisz!-
Otoczenie mostu zaczynało działać mu na nerwy i prawdę mówiąc, napawać pewnego rodzaju... stresem, nie powiązanym do końca z pajęczymi zmysłami. Wiedział, że ten swoisty system wczesnego ostrzegania zadziała, gdyby groziło mu jakieś poważne niebezpieczeństwo, podobnie jak w przypadku jego braci, jednak teraz najważniejsze dla niego było ruszyć się jak najszybciej.
- Jeśli ta Dama na prawdę nigdy nie zamierzała nam pomagać, mogła wykończyć nas już dawno.- Zauważył.- Odsłoniliśmy się przy niej nie raz i nie dwa, jakimikolwiek mocami by nie dysponowała, mogła łatwo nas przejrzeć i zabić... No, w każdym razie mnie, ty chyba jesteś dość nieśmiertelny, co, bracie?- Zwrócił się do stojącego obok Ghosta.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline