Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2013, 01:14   #3
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Właśnie co do dworca centralnego pkp w warszawie jak i dwóch tuneli podziemnych prowadzących od niego i stacji śródmieście ku mostowi kolejowemu nie jestem pewien. Wyglądają obszerniej i masywniej niż te metra. No i co do tego zejścia na jeszcze niższy poziom powiem szczerze zaskoczyłeś mnie :P ... dopiero teraz sobie uświadomiłem że na każdym z peronów jak czasami zdarzy mi się tamtędy przechodzić, mijam taki zjazd w dół i ogromne zamknięte na kłódkę drzwi. Ale nigdy nie podejrzewałem, że są tam aż dwa poziomy w dół!!! Jest to oficjalna informacja którą można gdzieś znaleźć, czy tylko jedna z tych kolejowych plotek, które często zasłyszał ktoś od kogoś kto zna kogoś kto ma wujka na kolei...

Jeśli już jednak jesteśmy przy "urban legends" na Pradze wszczęto prace na metrem już dawno temu, jednak je wstrzymano nie pamiętam już z jakich przyczyn (nie wiem czy nie był to wybuch II wojny światowej ). Mit, a może i fakty głoszą że tunele wciąż są dostępne i niezawalone. Brzmi jak metro 2 w Moskwie :P
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...

Ostatnio edytowane przez Nasty : 26-04-2013 o 19:35. Powód: Poprawa błędu
Tasselhof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem