Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2013, 01:16   #6
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
Tylko problem jest taki, że pozwolą one przetrwać ataki bombowe, pierwsze dni postapokalipsy, a co potem? O ile w takim moskiweskim metrze istnieje prawdopodobieństwo zbudowania własnych prymitywnych prądownic czy hodowli bydła i jakichś grzybów, tak w takich schronach gdzie jest pusto już nie bardzo... kurcze powiem wam szczerze im głębiej wchodzę w temat tym coraz mniej różowo to wygląda.

Co do podziemnego krakowskiego tramwaju nie mam pojęcia jak on wygląda. Słyszałem o nim ale nie skorzystałem z niego nigdy podczas pobytu w Krakowie więc ciężko mi się wypowiedzieć, zarówno na temat stacji jak i głębokości oraz ewentualnej możliwości przemienienia go na schron.
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem