Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2013, 22:19   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tasselhof Zobacz post
Tylko problem jest taki, że pozwolą one przetrwać ataki bombowe, pierwsze dni postapokalipsy, a co potem? O ile w takim moskiweskim metrze istnieje prawdopodobieństwo zbudowania własnych prymitywnych prądownic czy hodowli bydła i jakichś grzybów, tak w takich schronach gdzie jest pusto już nie bardzo... kurcze powiem wam szczerze im głębiej wchodzę w temat tym coraz mniej różowo to wygląda.

Co do podziemnego krakowskiego tramwaju nie mam pojęcia jak on wygląda. Słyszałem o nim ale nie skorzystałem z niego nigdy podczas pobytu w Krakowie więc ciężko mi się wypowiedzieć, zarówno na temat stacji jak i głębokości oraz ewentualnej możliwości przemienienia go na schron.
Twardym trza być nie mientkim. Nie oglądałeś Dr Strangelova? Radiacja utrzyma się maks. 2 tygodnie. Zresztą USA w latach 60 (chyba) zdetonowała bombę tak wysoko, że na dziesięć lat radiacja z niej okrążała kulę ziemską. Wzrosło zachorowanie na raka i liczba osób niepoczytalnych, ale to jeszcze nie koniec świata, nie? Jedyne co zmusiłoby ludzkość do pozostania w schronach przez dziesięciolecia to mit. Więc wszystko jest w porządku. Przestań się martwić i pokochaj bombę.

ps. Zresztą rozmowa o warszawskim metrze jest bez sensowna, bo przecież bomba uderzy prosto w centrum Warszawy jak już będą walić w miasta. Druga spadnie na nie-tak-tajne centrum informatyczne, które jest lub nie w Piasecznie, a trzecia na Hutę Warszawa i tym samym dwie końcówki i środek linii metra ulegnie zagładzie. Co do pozostałych stacji to znajdują się w polu rażenia napewno bomby wodorowej, a jakby nawet ktoś tam chciał się ukryć to ściągną tam większe tłumy niż do Vault 12, a wszyscy wiemy jak to się skończyło.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 28-04-2013 o 22:23.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem