Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 10:27   #12
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Postacie znają się od bardzo dawna. Można powiedzieć, że spotkały się kiedyś w karczmie, a los chciał że zainteresowali się tym samym ogłoszeniem oczyszczenia lokalnej jaskini z goblinów... a że wyszli z tego bez szwanku i dobrze im się współpracowało, to od tamtego czasu trzymają się razem i wykonali niezliczone ilości zadań.
Czy znają swoje sekrety? Zdecydowanie. Czy wykorzystaliby je przeciw sobie nawzajem? Bardzo wątpliwe. Wszyscy w Bractwie kochają się nawzajem jak bracia i siostry zgodnie z radosną zasadą "Nikt nie będzie krzywdził mojego braciszka... OPRÓCZ MNIE!"

Częstotliwość postowania - zawsze wyznaję zasadę "1 post na tydzień" ale później to różnie wychodzi, więc nie jest to sztywna jak kamień reguła, a raczej giętka jak plastelina.

Długość postów - nie narzucam takich wymagań na graczy, byleby w postach znalazły się ważne dla danej rundy informacje.

Użycie gdocka - przewiduję na gdzieś pomiędzy "duże" a "absolutne", bo tak mi się po prostu wygodnie prowadzi sesje. Nikogo nie zmuszam jednak, żeby z nami tam przesiadywał, jeśli ktoś ma silną awersję do gdocka to może odpisywać w standardowy sposób, tyle że większość drużynowych dialogów i decyzji go wtedy najprawdopodobniej ominie.
 
Gettor jest offline