Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 14:03   #17
Auro
 
Auro's Avatar
 
Reputacja: 1 Auro nie jest za bardzo znany
ja planowałem Kendera (z Gettorem konsultowałem) ale jednak odpuszczę, jednak więcej pewnych mam przy krasnoludzie nad klasą jeszcze pomyślę (pewnie jakiś wojak, handlarz/rzemieślnik za młodszych czasów), na bank będzie stary i uparty, obwiniający wszystkich o wszystko i jeszcze więcej ale w głębi ciepły i dobroduszny, w razie potrzeby zaryzykuje swoje życie aby bronić tych na których najwięcej narzeka, oczywiście rzuci jakiś komentarz mieszający dzieciaków ładujących się w kłopoty z błotem ;D
zastanawiam się czy nie mógł by być bliskim przyjacielem kogoś z drużyny :> a dokładniej z dziadkiem czy rodzicem kogoś z grupy, w końcu mam być dość stary i narzekać na skrzypiące stawy oraz, że młodzież się stacza i nie ma szacunku dla starszych, ktoś planuje przynależność do Bractwa w formie rodzinnej tradycji?
Z bractwem w przeszłości miałem sporo wspólnych dróg, proste zlecenia czy coś (opracuję dokładnie) więc jako takie zaproszenie miałem tyle że upartość ustąpiła dopiero po wielu latach, a młodziak którego rodzice, dziadkowie byli mi znani mógł by być dobrym pretekstem aby wstąpić do Bractwa (oczywiście w życiu się nie przyznam, że uczucia do kogoś kto nie jest krasnoludem spowodowały moje przystąpienie - ot przyszedł mój czas aby na starość podjąć się pewniejszej pracy :P)
W razie co zainteresowanych proszę o kontakt w temacie o ile Gettor nie ma nic przeciwko, a w razie co na pw.
Planuję postać najstarszą w drużynie - więc jeśli będzie ktoś kto zna mnie już kilka dziesiątek lat mogę się skarżyć, że zaczynam być ciężarem dla drużyny :P
 
__________________
"wyobraźnia to jedyne ograniczenie..."

Ostatnio edytowane przez Auro : 29-04-2013 o 14:10.
Auro jest offline