Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 18:47   #98
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
Ćwiczenia w cierpliwości okazały się bardzo przydatne, bowiem strażnik nie tylko pilnował więźniów, ale i sprzątał. Na szczęście był na tyle pustogłowy, że nie zauważał bałaganu, jaki systematycznie pojawiał się na jego drodze. Usuwał prowizoryczną drabinę z zapałem godnym lepszej sprawy i nie dziwił się, że "bałagan" odradza się sam z siebie.
Dobry służący to skarb...
Służący który robi dokładnie to, co mu kazano, to skarb podwójny. I Jack nie miał nic przeciwko temu, że sztuczny twór nie podniósł alarmu. Brak rozumu czasami jest zaletą.

Wykucie otworu w suficie, po cichu, nie było rzeczą zbyt łatwą, ale w końcu się udało.
Szczęśliwie trafili na miejsce, które, chociaż czasami było odwiedzane, to jednak nie było ruchliwe niczym handlowe centrum Waterdeep. I przynajmniej na razie nie groziło im wykrycie i mogli zabrać się za realizację swoich zamierzeń.
Łowcy niewolników byli co prawda niedaleko, ot - rzut kapeluszem za oknem - ale przy odrobinie ostrożności nie trzeba było się niczego obawiać. Chyba ze napalonej dwójki, która przymierzała się do skorzystania z czyjegoś ciała. A to stwarzało pewne szanse.

- Nie można tego otworzyć? - upewnił się. - Ale mam pomysł. Może nie idealny, ale się sprawdzi. Jacyś dwaj napaleńcy chcę sobie poużywać z jedną z panienek. Bardzo możliwe, ze w takiej sytuacji będą ze sobą mieć klucze. A jeśli zamienimy dwoje niewolników na dwóch silnych chłopów, to chyba każdy będzie zadowolony, prawda?

Pozostawał jeszcze problem owej siostry, ale wszystkie problemy należało rozwiązywać etapami. Najpierw jeden, potem dopiero drugi.
 
Kerm jest teraz online