Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2013, 23:31   #42
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
Tasselhof - mi się osobiście wydaje, że to są dwa odmienne rodzaje gier i stąd ten ambaras. Gołym okiem widać ogromne różnice między np. Morrowind a BG.
Wszystkie Gothici, TESy, ME etc wrzuciłbym do worka action-cRPG w odróżnieniu od BG, Falloutów i innych - czyli klasycznych cRPG. I po problemie, dwa różne gatunki, nie ma się co spierać co lepsze, skoro są różne. Tak samo jak nie idzie dowieść wyższości RTSów nad grami wyścigowymi.

Jeśli chodzi o moje preferencje, zawsze lubiłem te bardzie klasyczne cRPG, chociaż jakoś tak się nie zdarzyło Fallouta zaliczyć nigdy.
Za to muszę wspomnieć o grze Planescape:Torment. Absolutna perła, dzieło sztuki i najlepsza gra komputerowa wszech czasów w moim prywatnym rankingu.
Niedawno skończyła się kampania kickstartera finansująca "duchową następczynię" P:T - Numenerę. Bardzo ciekawie się zapowiada, trzymam kciuki i czekam na równie wspaniałe dzieło, a najlepiej jeszcze lepsze
 
goorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem