Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2013, 01:47   #89
Culture Vulture
 
Culture Vulture's Avatar
 
Reputacja: 1 Culture Vulture nie jest za bardzo znanyCulture Vulture nie jest za bardzo znany
Przecinający Nić odkleił się od ściany zwinnie zeskakując na ulicę zaułka. Nie spiesząc się, powoli podszedł do skulonego pod ścianą człowieka.

- Zamilcz. - Rzucił krótko podpierając komendę trąceniem klęczącego łachmaniarza czubkiem buta prosto w splot słoneczny. Pozbawiając go tchu na krótki czas poprawi jego koncentrację oszczędzając sobie tym samym dalszego ujadania i żenady związanej z koniecznością jego wysłuchiwania

- Naprawdę sądziłeś, że możesz mi umknąć nie ponosząc żadnych konsekwencji?- Udał zdziwienie kręcąc głową w geście rozczarowania. - Nie tłumacz się. W ramach pokuty za pychę opowiesz mi o konieczności przestrzegania zakazu wychodzenia bo zdaje się, że nie do końca rozumiesz sens i potrzebę jego egzekwowania.- Stwierdził nie zapytał wyrastając nad obdartusem jak cień straszliwego upiora gotowego pochłonąć go w każdej chwili. W półmroku zaułka oczy jego maski jarzyły się mrugającym, czerwonym żarem.

- Odpowiesz na moje pytania. Składnie i po kolei, bez błagania o łaskę i robienia z siebie szmaty. Wtedy pomyślę czy zasłużyłeś na to by oszczędzić twój żywot.- Pająk pochylił się nad człowiekiem. Dwa rozświetlone czerwonym blaskiem karbunkuły odbijały przerażoną twarz uciekiniera.
- Przypomnij: dlaczego nie wolno wam wychodzić?
 

Ostatnio edytowane przez Culture Vulture : 30-04-2013 o 09:36.
Culture Vulture jest offline