Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2013, 13:04   #196
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
Dzięki za gra, to na początek. Przygoda mi bardzo się podobała, czułem mroczny, ciężki, zdradliwy i chaotyczny klimat, jak najbardziej pasująca do warhammera. Jednak to, co zapamiętałem chyba najlepiej, to niektóre posty trzymające w napięciu. Pamiętam gdy nasze postacie byli za którymś razem na bagnie i przyszła ta wiadomość z wioski, że łowca czarownic robi coś niepokojącego, to mi się podobało, aż nie mogłem się doczekać kolejnego posta - gratsy dla Mistrza Gry.

Podobnie jak Svergrima, to była moja pierwsza sesja na LI dlatego też moja postać była taka nieco mniej działająca. Chciałem przede wszystkim zobaczyć z czym to się je i chyba już mniej więcej wiem.
Zaskoczyły mnie jednak te mutacje na końcu. Choć w zasadzie to było to przewidzenia w jakimś stopniu. Łażenie po przeklętych bagnach, kontakty z wiedźmiarzem... no wyszło jak wyszło.

Jeszcze raz, dzięki za grę.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.
wysłannik jest offline