Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2013, 21:25   #86
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Co się tak państwo nie spieszycie z odpisem? Tylko Highlander i malkawiasz napisali odpowiedź na post wstawiony w... czwartek wieczorem. Mamy wtorek. Też wieczór. Kolejka powinna się skończyć po weekendzie. Jak nie będzie odpisów do czwartku, dosłownie polecą głowy - w sensie, że schowam granaty dymne wraz z iperytem i metaforycznie sięgnę po cięższą artylerię - a w tym nowym świecie na wasze biedne postaci czyha, och, jakże wiele niebezpieczeństw... Na coś się umawialiśmy. Na razie tylko ostrzegam. Jak mi się tak następnym razem będziecie spóźniać, to dużo prędzej się zabiorę za cięższy kaliber.

W wielkim skrócie: odpisujcie, spóźniacie się, moi drodzy!
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline