Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2007, 20:21   #15
bratek
 
Reputacja: 1 bratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skał
Zawsze coś się znajdzie. Nie ma takiej osoby która poprowadzi postać która jest przeciwieństwem gracza. Wg. mnie coś z Ciebie zawsze przejdzie do postaci. Dlaczego zawsze? Bo to się stanie podświadomie.

Grasz postacią o takich poglądach jak TY... nie muszę tłumaczyć

Grasz postacią o zupełnie innych poglądach niż TY... to jest właśnie to że czasami chcesz dać się ponieść i stawiasz się po 2 stronie barykady.

Grasz kimś o takich cechach/zdolnościach/sposobie bycia jak TY... znowu nie muszę tłumaczyć
Grasz kimś o kimś o innych cechach/zdolnościach/sposobie bycia niż TY... grasz kimś kim chciałbyś być lub kimś kimś kto cię 'kręci' od strony negatywnej

a z własnego doświadczenia w ostatniej postaci było 50% mnie a po 30przygodach już bym doszedł do 80%...

mam nadzieje, że zrozumieliście coś z tego mentliku wyżej
 
__________________
Nobody is perfect
bratek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem