Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2013, 22:16   #420
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
― Taaa... Mam nadzieję, że żaden skurwysyn nie skorzysta z tej okazji ― mruknął basowo Zagrak ― ale przynajmniej tyle jest na naszą korzyść, że większość skurwysynów pewnie jest także zajęta swoimi własnymi wyprawami na wyspę. A w każdym razie wiemy, że... ten... jak mu tam było... nieważne.

Zagrak zmrużył oczy i przez chwilę w zamyśleniu bawił się koralikiem wplątanym w jego brodę.
― W każdym razie o samo zarządzanie kasyna nie musimy się martwić, przedyskutowałem wszystko z Dojanem dogłębnie i nie powinno być, kurwa, żadnych problemów. Ale martwię się, że jakieś nic nie warte szumowiny, które normalnie nie odważyłyby się na taki ruch, zechcą sprawiać kłopoty. Więc myślę, że wymusztruję ochroniarzy, których mamy, i myślę też, że tymczasowo zatrudnię kilku dodatkowych ludzi. Co zamierzam zrobić za pieniądze ze skarbu kasyna, więc... ― Spojrzał drwiąco na pozostałych. ― Zgadzacie się na to... wspólnicy...?
 
Yzurmir jest offline