Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2013, 10:00   #15
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Cholera by to .... zupełnie nic nie udało się znaleźć na tej plaży. A wszystkie moje fanty poszły na dno. Jedyny plus jest taki, że nie jestem sam na tym odludziu. trzeba wymyślić dla siebie nowe imię. - zaczął mówić do sam siebie tak cicho aby nikt go nie usłyszał. - Już wiem, od teraz jestem Warren, ładowniczy na statku. Nie wychodziłem na zewnątrz a poza kapitanem i kilkoma marynarzami znał mnie tylko Tobruk, tak to powinno się udać.

Po ogrzaniu się przy ogniu i chwilowym odpoczynku ruszył za resztą w stronę lasu. Mgła, która w niektórych wzbudzała lęk nie miała żadnego wpływu na Valdreda, a nawet dodawała mu otuchy. W końcu we mgle łatwiej się ukryć.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline