Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2007, 23:12   #43
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wielce zaskoczyła ją wizyta Nathniela, a tym bardziej jego swobodne zachowanie. Drażniła ją nieco ta arogancja. Ewidentnie się z nimi drażnił, a ona nie lubiła gdy ktoś z nią pogrywa.

W końcu doszło do głosowania. Po wypiciu, z w miarę czystego kufla, miodu odstawiła naczynie i rzekła:
- Ja jestem za wizytą w Sesol. Musimy poznać okolicę. Należy badać wszystko, każdy trop może być tym prawdziwym. Swoją drogą lubię sobie popolować od czasu do czasu więc połączymy przyjemne z pożytecznym- recytowała głosem pewnym ale spokojnym z nutką wdzięku. Zawołała karczmarza i wręczyła mu dwie złote monety.
-To za posiłek. Był wyśmienity. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy- posłała słodki uśmiech w stronę gospodarza. Nasunęła swoje rękawice i wstała. Poniosła z oparcia płaszcz i łuk.
-Chyba przyszła na nas pora...
 
__________________
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."
Aivillo jest offline