Wątek: [AMA]CyberCore
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2013, 18:49   #18
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
A6: Czuję się jak gówno.
22:30
Ogre: Przynajmniej nic się jej nie stało. Wróć. Na pewno coś jej się stało.
22:31
A6: Red...
22:31
AR: Nawet nie myśl się do niej zbliżać.
22:33
A6: Nie zrobię tego znowu...
22:35
Ogre: nikt cię nie będzie słuchać.
22:36


~*~

Anonymous: Co teraz będzie?
8:36
Anonymous 2: Masz na myśli newsy?
8:36
Anonymous: To jakieś brednie, prawda?
8:37
Anonymous 3: Moja córka potrzebuje implantów aby żyć...
8:38
Anonymous 2: Zaraz, to wszystko znaczy, że nie dostanę już protezy nóg?
8:39
Anonymous: Wszystko przez jedną sukę...
8:40
Anonymous 3: To wszystko wina Katyushy?
8:41
Anonymous 2: A kto wywołał skandal? O co mogło chodzić 3C?
8:41


~*~

24.Marzec.2221
8:32

Więzienie - Cela 4, skrzydło D.

Nikita siedziała w samotnej celi, mając równie wielkiego kaca moralnego co wczoraj.
Nie mieli jeszcze pewności czy ma tu zostać na dożywocie...jakkolwiek świadkowie mówili, że ona również zaatakowała Kuro, zrzucając go z łóżka.
Przynajmniej byli na tyle mili, aby dać jej telewizor w celi.
Przełączyła kanał.

~*~

A teraz w -VectorNews-> specjalny komunikat od tajemniczego właściciela Cyber Core Corporation, który postanowił wyłonić się z cienia.
Ekran ukazał japończyka o prostej twarzy i zwięzłych oczach. Nieco podobnego do Onijina. Nawet zanadto...zaraz.
- Nazywam się Okamijin. Wszyscy powinniście być zaznajomieni z moją korporacją Cyber Core która już od lat dominuje ponad dziewiędździesiąt procent wartości rynku robotyki. W związku z ostatnimi wydarzeniami i skandalami postanowiłem ostatecznie wycofać z rynku wszelkie materiały cybernetyczne. Powtarzam: Nie będzie już możliwości zakupienia elementów dla cyborgów od Cyber Core. Zarazem nasze patenty nie są na sprzedaż

Nie będzie części CyberCore? Zamknięcie patentów? To znaczy, że...nie będzie cyborgów w ogóle.

- Nasza korporacja w całości przekierowywuje się na plan produkcji i ulepszeń technologii androidów. Są to stworzenia dużo idealniejsze od ludzi którzy nie wiedzą do czego wykorzystać swoją drugą szansę. Turniej japonii miał być ostatnim momentem w którym nad tym rozważam... i uważam te rozważania za zakończone.

Brak Cyborgów i rosnąca ilość Androidów...to tak jakby oddać im przewodnictwo nad ludźmi, którzy pozostaną bezsilni.

~*~

Z rozważań skupienia Nikitę wybudził dźwięk otwieranych drzwi.
W wejściu do jej celi stała Aurora - jej matka.
- Zawiodłaś mnie. - wyszeptała.
 

Ostatnio edytowane przez Fiath : 05-05-2013 o 19:16.
Fiath jest offline