Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 01:27   #42
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Wyjątkowo liczę na punkt 3, nie ukrywam. I na określenie zasad światotworzenia. W ostatnim poście Nasty pojawiaja sie znienacka jakies konwertery do naprawy kapsuły... gratuluje statystyk - postać łazi w te i z powrotem a na dodatek zdazyła zauważyć potrzebe psiadania konwerterów... Cooool. Coś jeszcze zauważyła, czy mogę zacząć opisywać zmontowanie nadajnika podprzestrzennego? :-\

Czym dyspnujemy w ramach wyposażenia osobistego, co jest w kapsule? Jak, do pipcia wyglądają postacie? Czym sa wzmacniane kończyny panienki? Egzoszkielet? Wszczepy?Potem bedzemy mogli cos kombinować...


Zrobię, bardzo dużo dla zmontowania ekipy i grania jednej sesji, ale bez jaj... Jak mam tańczyć wokół jednego gracza, który akuratnie ma czas i klepie swoje posty to dziękuję za grę. Bo wydaje mi się bezsensowne rozwalanie ekipy na dwie.

Przepraszam, że tak oficjalnie, jednak tyczy to wszystkich graczy w sesji. Jeżeli rezygnujemy z zapiwiedzianego w rekrutacji gdocka to ok, niech to zostanie powiedziane. Nie bedę sie jednak godził na pomijanie moich kwestii, które w grze padły.
 
Aschaar jest offline