Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 09:27   #45
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Aschaar... czy dobrze rozumiem, że nawiązujesz do posta Nasty:
Cytat:
Napisał Nasty Zobacz post
Aschaar wiedziałam że będziesz mi... Ale spoko jak będę w domu to wstawie
Który jest odpowiedzią na Twój post:
Cytat:
Napisał Aschaar Zobacz post
Nasty, wklej prosze na poczatku swojego psta moj tekst z doca, albo przeklej swoja kwestie do doca...

Bo wprowadzasz ładnie mowiac - zamęt...


Na koniec - po swojej kwestii mozesz dodac kolejne pytanie
Aha. A na jakiej pidstawie załozyłas, ze to oecnie uzywane korytarze, a nie pozostałość sprzed tysiaca lat?
Z pominięcie mojego posta (Dhratlach) następującego po poście Nasty:
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Ja bym nawet bez tego wklejania przyklejania etc pierdu pierdu para buch... bo i tak już jest zamęt. Zostawicie to MG do ogarnięcia jak byście zauważyli ja się tego nie tykam... mógłbym, korci, mam nawet na to ochotę, ale nie, nie robię tego bo będzie jeszcze większy burdel niż jest. Przyjdzie MG, będziemy wiedzieć o co chodzi, na teraz robię nic. Prawdę mówiąc nie jest tak źle jak mogłoby być, ale to nic nie warty szczegół jest.
?

Ludzie, nie wprowadzajcie większego Khaosu niż jest, chyba, że gracie Kultystami Tzeentcha, ale to nie ta sesja. Dajcie to ogarnąć MG i nic nie modyfikujcie. Co się stało to się stało i dupa, bo jak wszyscy zaczniemy modyfikować to taki Sajgon będzie, że... szkoda mówić. W następnej już właściwej kolejce będą usystematyzowane zasady pisania postów, ich ilości i innych rzeczy które mam nadzieje uniemożliwią sytuacje takie jak ta. Mam racje MG? Mam taką nadzieję, bo inaczej to szaro widzę..
 
Dhratlach jest offline