Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 12:24   #47
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
No, to mamy konflikt postaci. Ponieważ jeżeli mam prowadzić co do joty postać Chien i nie godzić się na drobne kompromisy to mogę zapewnić: Dwa posty w sesji i na mur jest trup, może nawet dwa. Jak zauważyłeś RPG to gra kooperacyjna i zdolność dostosowywania swoich postaci do sytuacji, jak w życiu. Postacie mogą się nie lubić, nawet nienawidzić, ale są w ciemnej doophie i szczerze mówiąc bez kompromisu nie da rady. Dotyczy się to każdego, mnie i ciebie również. Kooperacja jak sam zauważyłeś.

Patrząc na najnowszy post w docu oczami Chien... nie muszę tłumaczyć, że reakcja Chien byłaby nieprzychylna. Może i Travis jest wojskowym, ale jego zachowanie może narazić misję na ryzyko, podobnie jak zachowanie Spinki, choć słuszne na swój sposób to naraża misję na ryzyko. Możemy rozwodzić się na ten temat długo i wszyscy będziemy mieli racje.

Sugeruję sesji nie ruszać, zostawić MG do ogarnięcia.


P.S. Lekarz też jest wojskowym, zastanów się nad tym.
P.S.2. Ciesze się, że we dwoje kierujemy się tą samą zasadą. Ciężko byłoby grać wojskowym nie znając jej, prawda?
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 06-05-2013 o 12:28.
Dhratlach jest offline