Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 22:45   #51
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ciężko mi cokolwiek napsać, bo nie za bardzo wiem skąd informacje o np. Trupie...

Co do sabotażu - teoria trzyma się kupy, ale w zasadzie nic nie zmienia w sytuacji. Raczej była to misja samobójcza, bo szanse na dostanie sie do kapsuły są zmiejszone przez konieczność wykonania zadania... Chyba, że zaczniemy szukać wsród nas samych...
Obrona statku mogła po prostu być za słaba - kevlar przeciwko rpg - i tu można zgadywać.
Odgłosy walki na powierzchni - dywagacja. To wcale nie musi byc odgłos walki... albo kanał biegnie pod sala kinową gdzie Rambo Czy Rumburu leci

Randka z innymi jest jakimś pomysłem, ale do tego potrzebna jest telemetria z kapsuły i trajektorie lotu innych - pewnie standardowe. Kapsuł nie wysyła się w jeden punkt, bo zamiast uratować można wszystkich zabić - wrzucajac w krater wulkanu chociażby. Wiec jest to jakiś kilku może kilunastu kilometrowy random plus ewentualne uszkodzenia plus zmiany trajektorii poprzez turbulencje plus... Jak nas strasznie zwiało to mamy kilkasetkilometrów do najbliższej kapsuły... albo trzy i przepaść Telemetria pokaże czy w atmosferze nie szaleje jakiś sztorm postnuklearny, albo inna przyjemność. Bo to, że powietrze nadaje sie do oddychania to tylko połowa sukcesu - choc zakładam, że ai (kwa... zacięte!!!) Poinformowałoby o skażeniu... gdyby działało... Jasne, wrobiony jak dziecko... nikt nie sprawdził skażenia chemicznego, biologicznego, radiologicznego...

Absolutnie nic nie wiemy i każda teoria jest dobra, tylko niech gdzieś nas prowadzi...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 06-05-2013 o 22:55.
Aschaar jest offline