Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 23:32   #54
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Nasty, nie wiem, czemu tak bardzo przeżywasz to, że Twoja postać kilka razy została nazwana idiotką (powtarzam - postać, nie Ty). Z mojej strony wyszło to dlatego, że schowałaś bronie i magazynki do swojego plecaka, by dopiero po chwili je oddać. Jako żołnierz, Zhou musi być trochę przeczulony na tym punkcie, a też opisu charakteru nie znasz, by nie wiedzieć, że to wyzywanie od idiotki może mieć jakieś w nim uzasadnienie (choć to bardziej tyczy się innych postaci, m.in. Aschaara, o czym już wspomniał), a poza tym nasze postacie nie wiedzą, że akurat Spinka ma jakieś zaburzenia z pamięcią, czy coś, więc dlatego takie działania odbierają inaczej. Więc odpuściłbym komentarze i odczucia postaci, bo to jest sprawa odgrywania postaci.

Inaczej ma się sprawa w przypadku tego, jak kto postąpił w przygodzie i co zrobił, każdy ma na ten temat swoją opinię, ale myślę, że ewentualne zawyrokowanie pozostawiłbym MG, jeśli uznałby, że ktoś z czymś przesadził. Jak nie, to gramy dalej i tyle.

Bo jak dla mnie, to w przygodzie zaczął panować mocny zamęt, na miejscu MG, to chyba bym uciekał po takim czymś Ale miejmy nadzieję, że jakoś się naprostuje sytuację i będzie już tylko lepiej, ja nie widzę sensu dalszego dochodzenia głównie między Aschaarem a Nasty.
 
Zara jest offline