Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 23:34   #55
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ta jasne a ja napisze że pozbierałam broń przed upadkiem tylko mi się rozleciała przy uderzeniu i uwaga -- Jestem wysłanniczką tej planetyyyy.

A poważnie piszesz o mieszaniu ty chemikiem może jesteś co ?

Piszesz pod wpływem emocji i tyle i to źle wpływa na sesje. Ty może rzeczywiście ci palne w łeb i tyle.

Jeszcze kimś jesteś czy dopiero będzie to uzależnione od potrzeby ?

Opisałam to co robię po kolei u ciebie tego brak za to dużo informacji z poza tego co widzi postać i tyle. No-RPG grasz i tyle.


Magazynki nie broń - odruch zdrajcy jest taki że chwyta broń i celuje. Magazynki zabrałam! Ale tego nie widzieliście równie dobrze mogło ich nie być!!
 
Nasty jest offline