Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 23:44   #56
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Wiecie, co powiecie na to. Wykasować wszystkie posty w sesji i zacząć od nowa? MG przydzieli kolejność wybudzania rzutem kostką i będziemy mieli jeden wielki cholerny spokój, bo jak mam czytać wasze przekrzykiwania to głowa mnie boli. Zresztą. i tak z chęcią zobaczę interpretacje wydarzeń przez resztę graczy na wzór tego co zrobiła Nasty. Dziewczyna się napracowała i za samo to należy się uznanie. Chwała bogom, mam tylko jeden post..

Dobra, a teraz 'sarkazm' na bok. Jest burdel, Nasty pięknie pokazała swoją stronę, z chęcią zobaczę i waszą, jak chcecie to wyjaśnię i moją. Przy odrobinie szczęścia obejdzie się bez czyszczenia sesji i zaczynania od zera, chyba, że MG tak zadecyduje. Uwierzcie, nie będę protestował.
 
Dhratlach jest offline