Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2013, 23:49   #57
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Zakladasz, ze czegos nie widzlismy, czegos nie zrobilismy i nie wiadomo co jeszcze. Piszesz, ze ktos, TRM, miał za spinka wolac w kanałach WHAT??? Zdradzic pozycje wrzaskiem? Niewazne.

Nasty zakańczam jakiekolwiek dyskusje z toba w tych komentarzach. Interpretuj moje posty sesyjne jak chcesz i jak ci sie podoba. Ja bede interpretowal twoje i do tego co zinterpretuje bede dopasowywal działania Travisa. Tylko tyle i aż tyle. Jak ktoś napisał - jest MG i do czasu aż on nie poprosi o zmianę czegokolwiek - żyj z tym co jest napisane niezeleżnie czy ci sie to podoba czy nie.

EOT.

@Dhratlach:
Nie widze sensu takiej akcji. W słwotoku swojej wypowiedzi udowodnie, ze "ja mam rację" i 100000 znaków dalej będziemy w tym samym miejscu. Nie oceniam postów współgraczy, żyję z nimi - tyle. Jasne mógłbym sie czepic kombinezonów ograniczajacych ruchy z psta Nasty - tylko po co? Udowadniac, ze spinka zmienila baterie tuz po wyjsciu z kapsuły, wiec widac przez spory właz - trzy osoby w nim sie bronia - same informacje Nasty... tylk do licha po co??? Zamiast elaboratów o poscie wole pisać posta...

Nie jest wazne kto obudzi sie pierwszy, wazne jest tylko to co robi, a IMHO pstac Nasty nie daje szans na zrobienie czegokolwiek komukolwiek innemu. Rzuca jakimis uwagami i nie czekajac na odpowiedz wychodzi...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 07-05-2013 o 00:02.
Aschaar jest offline