Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 00:20   #59
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Dobra, post jest. Pominąłem kilka rzeczy, wiem o tym, ale nawet ja nie ogarnąłem, a to najrozsądniejsze wyjście jak do tej pory- jak coś źle zrobiłem...krzyczeć, wrzeszczeć i dawać znać. Cała ta wojenka jest dość interesująca jak mniemam, lecz czy potrzebna? Nie wiem, nie mi oceniać. Jeżeli gracze będą wredni dla siebie "dla zasady" to ostrzegam, że uwalę oboje graczy. (Zastrzegam, że dla zasady ktoś komuś będzie w rękę strzelał, czy granatem zaprawiał bo tak). Prztyczki w nos są ok.

Co jeszcze...Granaty. Granaty standardowe- odłamkowe. Tak na wszelki wypadek. Jak są jakieś pytania to śmiało.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline