Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 00:38   #63
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Aschaar, rozumiem Twoją pozycję i tak, popieram Ciebie w pewnym zakresie. Jednak przyznasz, że wszyscy interpretujemy na swój sposób patrząc przez pewne uwarunkowania i doświadczenia. Obiektywizm nie istnieje.


Zdaje mi się, że zlokalizowałem główne źródło problemu. Leży ono w luźno pojętej kapsule ratunkowej i tego jak wyobrażają ją sobie gracze. PA i jego rozciągłość w czasie jest drugą kwestią. O nadinterpretacji po mieszanie wiedzy gracz-postać i błędy wynikające z braku szczegółowych opisów na niespójności relacji post-post kończąc. Jednak pozwolę sobie zauważyć, że nikt nie zareagował jak się to pojawiło. Współwinni są wszyscy.


Wracając do prośby Nasty o interpretację postów. Nie widzę w tym nic złego, a kto wie, może pomoże to komuś i załagodzi zaistniałą sytuację. Jak by nie było, nie będziemy zdradzać jakiś poufnych informacji Classified: MG eyes only, prawda?


Zatem: W skrócie: Czyli post pisany innym językiem z zachowaniem wszystkich elementów.

Oficera budzą odgłosy wystrzałów i głosy pozostałych członków załogi. Powaga sytuacji szybko dociera do jego świadomości. Dziesiątki scenariuszy przemykają mu przez myśli kiedy wyciąga broń i wstaje przeczesując wzrokiem po ocalałych. Nie była to wycieczka, żeby swobodnie sobie gadać, trzeba było wszystkich wybudzić i zmienić miejsce. Puki byli w kapsule póty byli siedzącymi kaczkami. Czas to życie. Z jego ust pada komenda, rozkaz domagający się informacji które pomogą mu ocenić szybko sytuację.
- Porucznik Gerlach Bûcheron, mówcie mi Chien. Imię, nazwisko, stopień, przydział, chce wiedzieć fakty, jakie mamy straty i czemu nikt mnie kurwa nie obudził? -
Jego spokojny opanowany ton nie zdradzał emocji kiedy mówiąc to sięgał po hełm taktyczny. Obudzili się przed nim, musieli coś wiedzieć i musiał znać skład drużyny. Ich siłę bojową, ich zdolności przetrwania w tym wrogim środowisku. Trzeba było działać szybko.


Edit: Właśnie zauważyłem post w sesji.
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 07-05-2013 o 00:48.
Dhratlach jest offline