Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 11:00   #67
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Ponieważ chłopak był 'nieprzytomny' (nie z mojej winy), nie mogę dać równie interesującej interpretacji zachowań pozostałych postaci, a szkoda, medyk miałby równie ciekawe spostrzeżenia

Jako gracz powstrzymam się od oceny. Poczekam postacią na to co zaprezentują pozostali po jego przebudzeniu i dopiero potem może napiszę jego odczucia wobec 'wesołej gromadki'

P.S. nie pisałem odpisu po Nasty ponieważ uznaje za niestosowne piętrzenie postów bez uwzględnienia pozostałych postaci graczy. Równie dobrze moglibyśmy się przekrzykiwać, ignorować i pisać osobne kwestie.

P.S.2. Coś czuję, że idealne rozwiązanie byłoby w przypadku większej ilości graczy w jednym miejscu podział PA przez MG na końcu postu sesyjnego. Uniknęlibyśmy bałaganu. Ustaliłoby się kolejność odpisów i byłby spokój, a tak to jest wyścig kto pierwszy dorwie się do klawiatury i tego wola, bo Pan i Władca. Dziękuję za uwagę.
 
Dhratlach jest offline