Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 11:03   #68
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Niech będzie.

Punkt startowy. Ewakuacja statku przeprowadzana jest w sposób chaotyczny, niezgodny z procedurami i diabelnie szybki - cos jest grubo nie tak..............
A ok już wszystko wiem.

Ja wychodzę i sprawdzam gdzie jesteśmy - tak z bronią. Może w jakimś gównie co stopi kapsułę lub w środku tunelu który wybuchnie. Oceniam sytuację na zewnątrz sprawdzając czy czysto. No dobrze ze kapsuła się nie paliła.-- I to jest działanie bezmyślne według ciebie.

Za to ty budzisz się ale niby nie dajesz poznać tego - widzisz jak wychodzę i potem wchodzę - zapomniałeś że odpowiadam kompanowi że jest czysto. Ale w pierwszym poście moim sprawdzam tętno po powrocie to że kolega tego nie widział bo wstawił post równo z moim editem to go usprawiedliwia. Ale ciebie ? Miałeś okazję zaatakować jak sprawdzałam tobie tętno! Potem jak poszłam do kokpitu. I jak wracałam by stanąć przed wami.

Tak - ale wracając do twojego tłumaczenia. Sprawdzasz komputer nie pytasz się gdzie jesteśmy nie pytasz co jest na zewnątrz, oraz nie witasz się. - i to ma sens ok!

Czyli gramy dalej!

A opis dałam w komentarzach to co widać na pierwszy rzut oka. A że nie czytasz nie moja wina.
 
Nasty jest offline