Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2013, 11:24   #70
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Powiem tak. Każdy z nas graczy i postaci ma inne spojrzenie na to co się stało, oraz inne predyspozycje interpretacyjne (doświadczenie, szkolenie, wychowanie, utarte ścieżki myślowe etc) nie ma jednej słusznej interpretacji.

Zadaniem dowódcy (za którego uważa się młodszy oficer Chien) jest natychmiastowe zgromadzenie posiadanych faktów i ich analiza celem podjęcia słusznych czynności.
Nie bawi się w boga, ani nie unosi się arogancją, chce wiedzieć z kim ma do czynienia, żeby znać możliwości. Odpowiedź na post Nasty już mam gotową nawet z przemyśleniami, o to się nie martwcie. Chien jest oficerem, a nie &*%^! zza biurka, nie ważne co myśli Travis. Ponieważ mam mało czasu na odpis, czekam na rozwój wydarzeń. Jak by nie było niedawno publikowałem post, a spam mi nie leży.



Edit: Jeżeli reszta graczy nie zgłosi sprzeciwu, bardzo poproszę tego PA do momentu, aż się wino wyklaruje. Nie lubię nieścisłości i gonitwy, one tylko szkodzą dobrym sesjom.

Edit2:
Cytat:
Napisał one_worm Zobacz post
W kapsule znajduje się duplikator, który jest sprawny, galony wody jak pisałem. Reszta nieźle uszkodzona. Generalnie wszystko błyska i trzeszczy i iskry się sypią.
Co z bronią i plecakami przysposobienia ewakuacyjnego?
 

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 07-05-2013 o 11:30.
Dhratlach jest offline