Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2013, 10:56   #111
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mnie się wydaje że jest na razie ok! Czyli kolejność pierwszych wpisów. Chodź może nie -- jedno bym zmieniła -- dowódca może by pisał jako pierwszy przed waszą grupą jak dołączę do was o ile dołączę to by pisał pierwszy w sesji.

Jestem tam gdzie jestem. Postać poszła w tunel zareagowała instynktownie - myślała że już po niej itd...

I czekam co dalej grzecznie campie.. A jak się nie wyklaruje się zobaczy...

Broń zostawiona przeze mnie i zabrana przeze mnie!

>> Karabin , 3 pistolety, działko szynowe, 3 granaty, wyrzutnie ( jej w ogóle nie widziałam w poście).

A tu dokładnie to co było w sesji:

Cytat:
“- No panowie czas się stąd zmywać zanim znajdzie nas tu coś lub ktoś. Mało prawdopodobne że nie widzieli jak przebiliśmy się do tego tunelu.- Po czym chwyciła karabin i wyszła z kapsuły. Zostawiając jeden karabin i broń szynową oraz, dwa pistolety, trzy granaty i żywność - zabierając tylko jedną małą porcje. “
Jeden pistolet miał dowódca przy sobie więc go nie widziałam dlatego 3!!
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 09-05-2013 o 11:37.
Nasty jest offline