Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2013, 17:37   #50
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
A ja tam jakoś nigdy nie przepadałem za tymi crpgami w stylu Baldura, Icewind Dale'a, czy obecnie Dragon Age'a. Nie odpowiada mi ten styl poruszania się wieloma bohaterami, znacznie bardziej lubię chodzić w pojedynkę, jak w chyba mojej ulubionej grze rpg, czyli pierwszej części Wiedźmina (2 też w porządku, ale jakoś dla mnie 1 miała mniejszy klimat, Wyzima robiła swoje), dobrze bawiłem się także w podobnym stylu rozgrywki przy Gothicu 1 i 2, The Elder Scrollsach, czy nie wymienionym dotychczas przez nikogo Kingdoms of Amalur: Reckoning, gdzie fabuła była przyzwoita, grafika może nieco zbyt bajkowa, ale bardzo przyjemny system rozwoju postaci i efektownie prezentująca się walka.
Lubię też system sterowania bohaterami zaproponowany w uwielbianych przeze mnie Kotorach, czy w Mass Effectach, gdzie najbardziej cenię sobie 2 odsłonę.
Poza tym zostaje jeszcze trochę japońskich wynalazków, wszak serie Final Fantasy, czy nawet Pokemony, to też RPGi. Choć również nieco się różnią od wymienianych w temacie wcześniej, ale też dostarczyły ogromnej frajdy.
 
Zara jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem